چگونه طبق رنگ پوست مان، رنگ مو انتخاب کنیم؟

چگونه طبق رنگ پوست مان، رنگ مو انتخاب کنیم؟

به این نکته توجه کنید که باید طبق رنگ پوست تان رنگ موهای تان را انتخاب کنید تا زیبایی و جذابیت را به شما بدهد. برخی از افراد این تجربه را داشته اند که بعد از رنگ کردن موهای شان متوجه شده اند که به رنگ پوست شان نمی آید. شما نمی توانید به راحتی از روی کاتالوگ رنگ موهای تان را انتخاب کنید. پس به شما پیشنهاد می کنیم که برای بهتر انتخاب کردن رنگ مو این مطلب را بخوانید.

تشخیص رنگ پوست

قبل از تشخیص دادن رنگ پوست در جایی قرار بگیرید که نور طبیعی وجود داشته باشد. اگر در زیر نور مصنوعی قرار بگیرید باعث می شود که رنگ پوست تان تغییر کند. بهترین راه این است که به رگ کف دست های تان نگاه کنید. اگر رگ های تان آبی و یا بنفش باشد رنگ پوستی سرد دارید. اگر سبز باشد پوستی گرم و اگر نتوانید آن را تشخیص دهید رنگ پوستی خنثی دارید. اگر رنگ پوست تان خنثی باشد می توانید تمام رنگ هایی که به شما می گوییم را استفاده کنید.

رنگ مورنگ مو

بلوند خاکستری

این رنگ حاوی رنگ هایی مانند یخی، شرابی، پلاتینی و نقره ای است که برای کسانی که پوستی خنک و قرمز رنگ دارند بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب را از اینجا ببینید

بلوند گرم

اگر ته رنگ پوست تان آبی و سرد است می توانید از رنگ های طلایی، کهربایی، کاراملی و عسلی استفاده کنید. برای پوست های زیتونی و ته رنگ خنثی رنگ های عسلی و کاراملی گزینه ی مناسبی است.

رنگ مورنگ مو

قهوه ای سرد

کسانی که ته رنگ پوست شان گرم است بهتر است که رنگ هایی مانند قهوه ای موکا، قهوه ای مایل به قرمز، فندقی و شکلاتی تیره استفاده کنند.

قهوه ای گرم

از رنگ هایی مانند عسلی، ماهگونی، قهوه ای طلایی، کهربایی و دارچینی برای پوست های گرم و یا متوسط استفاده کنید.

/ 0 نظر / 28 بازدید